Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Navon mosógép elromlott?

Navon mosógép elromlott?

Figyelt kérdés
Vettem kB 1 hónapja egy Navon mosógépet, de ha a centrit 800-ra állítom, és hogyha a program a centrizéshez ér, elkezd begyorsúlni, és kB 10 mp után durran egyet, és leáll. Mi lehet a baja?
2020. okt. 15. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet pl. csapágyas. De a szerelő majd megmondja.
2020. okt. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha egyhónapos a gép, az még garanciális. Hívd fel aszervizt.
2020. okt. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem veszik fel.
2020. okt. 15. 11:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Navon gyártmányú dolgot alapból nem veszünk, sem mosógépet sem telefont sem semmit!!!

Hívogasd a szervizt vagy írj emailt hogy hívjanak vissza. Garanciális, élj vele.

2020. okt. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legrosszabb esetem a whirpoolal volt. Első hét után csereltek benne dobot mert csapágyas lett, külön nem lehetett csapágyat cserélni mert úgy volt azon kialakítva. Azon kívül még 5x vagy 6x ismételték ezt meg. Lejárt a jótállás elment a csapágy is, és vehettünk újat. Lett egy LG hosszabított jótállással 2 és fél év után megadta magát pumpa amelyik a koszos vizet hivatott kiszippantani a gépből. 1 hónapot vártam a szerelőre. 20 percet dolgozott rajta (ha én csinalom akkor egy fél nap). Azóta megy le is kopogom.
2020. okt. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen Navont nem veszünk.
2020. okt. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
El
2020. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Felvették, bemondtam a gép típusát, és azt mondták, hogy nincs is ilyen!
2020. okt. 15. 18:09
 9/9 anonim ***** válasza:
97%
Akkor hívd fel azt a céget, ahol vetted. Lehet, hogy ők hoztak be az országba egy olyan típust, amit a nagyker nem hoz be - így a szerviz nem ismeri a típust. Ebben az esetben a garanciális szervizt vagy cserét az importáló cégnek kell állnia.
2020. okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!