Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vezeték nélküli porszívót...

Vezeték nélküli porszívót ajánlanátok nekem? Ami bőségesen elég egy 60m2-es lakás feltakarításához.

Figyelt kérdés
Kizárólag parketta és járólap van, szőnyeg nincs.

#porszívó #vezetéknélküli porszívó
2020. okt. 24. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Egy átlagos porszívó 2000W teljesítményű, ennyi kell a normális szívóerőhőz. A vezeték nélküli maximum 300W, vagyis kábé tized akkora erővel szív, maximum 10 percig, pöttömnyi portartóval. Egy teljesen felesleges divathóbort oda, ahol van konnektor. Ez a mi tapasztalatunk, pedig nem gagyi márkájút vettünk.
2020. okt. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél robotporszívót!
2020. okt. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Maxitabi ***** válasza:

Teljesítmény és minőség tekintetében: Dyson V8,V10,V11; Miele Triflex;

Jóval olcsóbbak(kérdés,hány évig bírja a teljesítmény/akksi)-esetleg AEG QX9; Roborock H6 Adapt; A Xiaomi porszívói(vagyis más nevek alatt):Roidmi F8 Lite,V8 Storm;Jimmy JV51 vagy JV83; Xiaomi mijia 1C;Dreame XR; vagy még Tineco Af Master;(nem biztos,hogy mindegyik kapható itthon,de neten biztos.)

2020. okt. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#3 Köszönöm a sok típust. :) Az elsők kicsit drágák nekem, legalábbis ennyit nem terveztem költeni rá. Inkább max. olyan 80ezres kategóriára gondoltam, de találtam is a második csoportban jónak tűnőt. Xiaomi lesz a befutó, azt már látom.

Van esetleg tapasztalatod, hogy mennyivel rövidebb az aksijának az élettartama ennek a középkategóriának?

2020. nov. 1. 13:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!