Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Elromlott a hűtőm, a fagyasztó...

Elromlott a hűtőm, a fagyasztó sem működik. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Electrolux Intuition SpacePlus hűtő, 9 éves. A világítás működik, a kompreszor megállt.

Hátul megnéztem a sarus csatlakozókat, semmi oxidáció, mintha új lenne. Ha mondjuk a motor ment tönkre, akkor hogy szokott alakulni a szervíz ilyen esetekben? Gondolom a teljes kompresszor egységet cserélik.



2020. okt. 28. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Hát gondolom az a baj hogy nem működik.
2020. okt. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Barmi lehet, kompresszorhiba is, erzekelo-hiba is. Tavgyogyitassal senki meg nem mondja, keress szerelot aki kimegy es megnezi.


A motor es a kompresszor egy egyseg, ha cserelni kell, az nem lesz olcso. 9 evesen sajnos siman lehet hogy gtk (olcsobb / hasznosabb venni uj hutot).

2020. okt. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet termosztát is. Egyszerűen nem tudja, hogy mennie kellene.
2020. okt. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem most ment tönkre, bár a mélyhűtő működött, kb. 25ezer lett volna a javítás, valószínűleg a termosztát a hibája, de ez egy 17 éves hűtő volt legalább, inkább újat vettem.
2020. okt. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A termosztát volt kontatktos valóban. Sikerült megjavítanom. Az érintkezőket kellett megcsiszolni, mert el voltak már szenesedve. Azóta megy.
2020. nov. 25. 22:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!