Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Most vásárolt side by side...

Most vásárolt side by side hűtő bekapcsolás után pár perc múlva riasztott, hogy nyitva van az ajtó, holott zárva volt. Kikapcsoltam a riasztást, azóta viszont nem világít a led a hűtőtérben, csak a fagyasztóban. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2020. okt. 30. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

miden csomagolóanyagot eltávolítottál?

húzd ki a konnektorból 5-6 percre, majd dugd vissza

hátha elfelejti a hibát

"Kikapcsoltam a riasztást"

csak a risasztás kapcsoltad ki a hibát nem szüntetted meg.

2020. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kihúztam, vártam, újra bekapcsoltam. A led világítás újra oké, de a riasztàs visszajött. Átnéztem nincs sehol semmi csomagolóanyag. Miért jelezheti, hogy nyitva van az ajtó?
2020. okt. 30. 19:40
 3/9 anonim ***** válasza:

lehet az az érzékelő a rossz ami figyel az ajtó helyzetét

ha benne vagytok még a 3 napban, akokr küldjátek vissza gyorsan....

2020. okt. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vasárnap vettük, de ma hozták ki.
2020. okt. 30. 19:46
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt olvastam a neten, hogy akkor is jelezhet,ha túl magas a hőmérséklet.Szobahőmérsékletű volt amikor beüzemeltük. Nem lehet, hogy azt jelzi hogy még nem hűlt le?
2020. okt. 30. 19:57
 6/9 anonim ***** válasza:
9%

akkor hosszabban.....

honnan tudjam, nincs ilyen hűtőm és még a pontos típusát sem írtad le, hogy esetleg HELYETTED elolvassam és HELYETTED értelmezzem a használati utasítását......

olvasd el a használatit hogy mit ír a beüzemelésről, pontosan kövesd a lépéseket és várj a hűtővel 10-12 órát hogy hűt-e vagy sem.

a használatit általában ostoba embereknek írják, mert a gyártók is tudják, hogy az emberek 99%-a annyira ostoba, hogy egy ajtókitámasztó hozzájuk képest 16 magos processzor....., ezért neked is menni fog az értelmezése.

ha holnap esig nem oldódik meg a probléma, akkor

akkor majd gondolkodunk

2020. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de te válaszoltál a kiírt kérdésre, amit nagyon köszönök. Nyilván elolvastam minden betűjét a használatinak, mielőtt itt érdeklődtem. Egy szót sem írt erről a jelenségről a beüzemelés esetén. Az utolsó kommentemet is a neten keresgélve találtam, más tipusokra írtak ilyen eshetőséget. Bocs ha tolakodó voltam.
2020. okt. 30. 20:38
 8/9 anonim ***** válasza:

én kérek elnézést, 4 sör után nem előnyére változik a stílusom :D

hagyd bekapcsolva azt a sz.rt reggelig, és majd meglátjuk!

2020. okt. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

;)

Rendben, köszönöm!

2020. okt. 30. 20:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!