Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » ARISTON One kondenzációs...

Horvathzsanett kérdése:

ARISTON One kondenzációs kazánom van. Mostanában lesz 1 éves. Megjelent a kijelzőjén ma egy villaskulcs-jel. Más hibakód nincs. Ugye csak az éves szervízt jelzi és ráérek hétfőn hívni a szervízt?

Figyelt kérdés

2020. okt. 31. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, a szervizet jelzi csak
2020. okt. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jaja nyugi, nem fogtok megfagyni!

+16 fokot mondanak holnapra és hétfőre is :D

2020. okt. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a visszajelzéseket!

Nem a fagyhaláltól tartottam, inkább a meleg éltel és a mosdatlanság hiányától. :)

2020. nov. 1. 05:21
 4/6 anonim válasza:
Szia! Nekem is lassan másfél éves a kazánom Ariston genus one. Érdekes hogy ilyen hamar meghibásodott, nálam 504 hibakódot ír ki és 5p3 mat. Kétszer volt négy napon belül kint a szervizes és mindig nem tudta megcsinalni. Most jön harmadjára ki nagyon kiváncsi vagyok mi lesz most. Jah és ugye garanciális meg minden de akkor is kell fizetni sajnos karbantartási munka összeget elkéri... Nálad sikerült megoldani a problémát ?
2020. nov. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nálam nincs hibaüzenet, a szerviz is az mondta, hogy csak a karbantartást jelzi a készülék. A jövő héten elvégzik és akkor elvileg eltűnik a villáskulcs. Egyébként működik.
2020. nov. 18. 20:19
 6/6 andante ***** válasza:

A villáskulcs jelet te is kitudod venni, de nem érdemes!

Éves nagy karbantartásra figyelmeztet és azt okvetlen csináltasd meg!

A víz és a fűtés hőcserélőjét ki fogják tisztítani és a kondenzációs poharat is!

Kalibrálják és kész!

Ezek a kazánok igénylik ezt és nagyon érdemes elvégeztetni!

2020. dec. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!