Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Lehetséges-e olyan bojlert...

Lehetséges-e olyan bojlert venni ahmit "manuálisan" lehet vízzel ellátni?

Figyelt kérdés

A problémám az hogy van egy hely ahová kellene egy kézmosó, de nincs víz csak áram. Sajnos nem értek ehhez, de van olyan kisbojler ami képes arra hogy kézzel betölteni a vizet?

Vagy tud-e valaki alternatívát erre?



2020. nov. 7. 10:27
 1/4 Zzzoli ***** válasza:
Nincs ilyen.
2020. nov. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vizet nem lehet oda vinni??

Az hogy ezeket nem arra találták ki, hogy víz nélkül is menjen. Esetleg láttam már ilyen zuhanyra szerelhető átfolyó víz melegítőt, az elektromos és úgy melegíti a vizet. Most konkrétan nem tudom hogy kerestem már rá, de ilyen viszont létezik.

2020. nov. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A készülék, amit keresel, nem bojler, hanem vízforraló néven fut
2020. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szóval a helyzet az, hogy olyan lakásban vagyok ahol nincs külön dedikált mosdókagyló. Régi építésú lakás. Van egy kád amiben szépen van víz. Azzal szemben akarok egy mosdókagyló vagy valamit amit annak hívhatok.Olyan megoldás lenne a király amibe egy tartály megtöltök vízzel és azt én felbírom melegíteni.

Találtam tegnap olyat ami kocsihoz való és úgy műkdöik: van egy merülő szivattyú ami bele van rakva egy vödörbe/tartályba és az biztosítja a vizet. 12V-os szivargyújtóról megy. Ahogy átfolyik a víz felmelegszik 40 fokra max.

Nem tudom hogy ennél szofisztikáltabb megoldás van-e.

2020. nov. 8. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!