Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Egyszer csak az éjszaka...

Egyszer csak az éjszaka közepén elkezdett villogni az energiatakarékos égő (a kapcsoló le volt nyomva) felkapcsoltam, világított, vissza le, és tovább villogott, végül kitekertem az égőt.Valakinek valami tipp mi lehet a baj? Nyílván hívok szakembert.

Figyelt kérdés
...de addig se hagy nyugodni.

2020. nov. 10. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Annak kell utána járni, hogy miért van áram alatt úgy a foglalat, hogy elvileg a kapcsoló ki van kapcsolva.
2020. nov. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is ezt csinálta a konyhai égő lekapcsoltuk aztán utána sokáig ezt csinálta le cseréltük az égöt másikra illetve az egész lámpaburát is így probléma meg is szünt.
2020. nov. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Világítós a kapcsoló, vagy fázis helyett a nullát szakítja.
2020. nov. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Azért energiatakarékos mert lekapcsolva is tud világítani,de csak annyira amennyi energiát beszed az éterből.
2020. nov. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nyílván hívok szakembert."

Emiatt fölösleges.

Hosszan együtt futó vezetékek esetében előfordul az ilyesmi.

2020. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha még emlékszel rá, írd meg mi volt, hogy a többiek is okuljanak.

Váltókapcsoló, éjjeli fényes kapcsolós, stb.

2022. febr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából kicseréltem a villanyégőt, és megjavult.
2022. máj. 29. 13:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Arra lettünk volna kíváncsi, hogy világítós kapcsoló, vagy a kapcsolótól távol lévő lámpa lehetett-e?
2022. máj. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!