Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik mosogatógépre van a...

Melyik mosogatógépre van a legtöbb teljes körű gari? Melyik a legmegbízhatóbb márka?

Figyelt kérdés

Beko tudom 5 év kérdés, hogy milyen a szervizhálózatuk és mennyire korrektek.

Gorenje 3 év.

Bosch csak 2 év így valószínű kiesik.

Whirlpool úgy tudom 2 év.


2020. nov. 12. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Bosch. Lehet, hogy csak két év a garancia, de a szervízhálózatuk szerintem a legmegbízhatóbb.
2020. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Ne vakítson el a plusz vásárolható garancia, mert az valójában "biztosítás" és nem klasszikus szavatosság!
2020. nov. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lux-Parts Kft végzi a márkaszervzt a következó márkákra:

AEG, Bosch, Electrolux, Zanussi, MenaLux.


A lux parts kft kerülendó erősen, vadiúj Bosch mosógépem nem mosott rendesen.

Elsőre elvitték, rás se néztek (ez később bizonytást nyert). Másodszor elviszik és kozlik hogy gyanús hogy másodszor vitetem vissza ugyanazzal!!!

Veszekedtem velük, akkor kiderült hogy első alkalommal rá se néztek. Jó akkor majd most megnézik. Elnézést nem kértek.

Ugyanugy szarul jött haza. Megint elvitettük. Bementem a szervízbe a saját mosóporommal és szennyesemmal próbamosásra mert nem hitték el hogy szar.

Kimostuk helyben. Kénytelenek voltak belátni hogy ez tényleg szar.

Végre adtak papír hogy pénz vissza. Majd közölték hogy remélik többet nem vásárolok a fenti márkákból!!!

Biztosítottam őket hogy ilyen hibát többet nem vétek.

Ezek után még utánam morogtak valamit, mire elküldtem a k*rvannyukba őket.


Részletesen megytram mindent a fenti márkák nemzetözi elérhetőségére. és természetesen semmi nem történt.


Ezeket kerüld mint a pestist.

2020. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezek teljes körű garanciák Bekonál is, nem vásárolható.
2020. nov. 12. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!