Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirpool Awo 4472 -es tipusu...

Whirpool Awo 4472 -es tipusu mosogep csapágyaztatható?

Figyelt kérdés
Kezd kerregni centrifugálásnàl hallom. Ennek csapágy lesz a vége tapasztaltam már a règebbi Zanussi gepunknel is ezt a hangot. Regebben olvastam egy forumon hogy nem minden gep csapágyaztathato, mert az üst, vagy micsoda forrasztott ès nem leeht szetszedni. Kerdesem mielottt szerelot hivok, erdemes e vele foglalkozni vagy nem lehet ezt a tipust javitani.
2020. nov. 20. 16:00
 1/6 lali51 ***** válasza:
Egy jó szerelő mindent is megtud javítani.
2020. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pedig van amelyikben nem cserélhető a csapágy, az akkor kuka.

Kérdezz meg olyan szerelőt aki ilyeneket javít.

2020. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 lali51 ***** válasza:
Amelyikben nem szerelhető a csapágyház,esztergálással átalakítható,kolégám már csinált ilyet.
2020. nov. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell másikat venni!

Mi már cseréltünk csapágyat whirpool gépben, amit nem lehetett szétszedni.

Megfelelő helyen szétvágod flexel. 5-10 cm ként fúrni kell lyukat az üstön (csavaroknak).

Hozzá is férsz a csapágyakhoz. FBS ragasztót kell venni, a kis 70g-os tubusos elég. FBS + csavarok jól összefogják. 24 óra száradás után moshatsz is.

Mi már 2x cseréltünk csapágyakat ugyanazon a gépen. Azóta is jól mos.


https://www.youtube.com/watch?v=D7c4_pNdm9I&fbclid=IwAR0OURM..

2020. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Mosógépszerelő valószínűleg nem vállalja el. Kicsit kókány munka, de szerintem jobb mint új gépet venni. Anyagárban 2-6 ezer forint körül van. Attól függ milyen minőségű csapágyakat veszel.

2020. nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jovo heten felhivok egyet. Remelem javithato mert nagyon szeretjuk. Még annó, németorszagban vettük, es koltozott velunk haza. Szepen mos, es halk amit kulon szeretunk benne. Nem szeretnék most venni egy ujat, anyagilag sem engedhetjuk meg.
2020. nov. 22. 06:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!