Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az baj, ha mosás közben...

Az baj, ha mosás közben kapcsoltam ki a mosógépet? Elkezdett folyni a víz alul és az ON/Off gombot benyomtam. És kinyitottam a dobot.

Figyelt kérdés
Vajon megjegyezte a legutolsó programot vagy egyből resetel? Utána kihúztam a hálózatból is.
2020. nov. 22. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Legtöbb mosógép "elfelejti" főleg ha utána bekapcsolt állapotban eltekered a programkapcsolót.


Ezt egyébként gépe válogatja, hogy hogyan lehet "törölni" a már megkezdett mosást.

2020. nov. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hu, köszi. Kicsit besz rtam, mert most Anyámnál lakok, ő meg allergiás az ilyenre.
2020. nov. 22. 15:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Mosógép típusát írd le légyszi.


Vagy keress rá "program törlése xxxx mosógépen"

2020. nov. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minden mosógépnél működik.:

Megszakítás után a program folytatódása esetén,nyomd folyamatosan legalább 15 mp-ig a mosás indító gombot.Ezzel törlődik az aktuális programbeállítás.

2020. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Whirlpool elöltöltős.
2020. nov. 22. 15:39
 6/7 anonim ***** válasza:
"Magától" romlott el és kész. :) Nem kell parázni.
2020. nov. 23. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül nem romlott el :) És a progi is törlődött 12 óra után.
2020. nov. 23. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!