Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen kávéfőző gépet vegyek?

Milyen kávéfőző gépet vegyek?

Figyelt kérdés

Jelenleg most egy régi Szarvasi kávéfőzőnk van, de tervezek venni egy "komolyabbat", mert a végét járja.


Elég az őrölt kávé, nem kell a szemes, két csészébe lehessen egyszerre főzni a kávét.



2020. nov. 23. 18:25
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Igaz hogy nekem nem olyan van hogy két személyre egyszerre tudjak főzni kávét de teljes szívemből ajánlom azt ami nekünk van. Hauser ce-934 típusú kávéfőzőnket. Nem volt egy nagy összeg 21000 Ft ért vásároltuk akciósan. A viszont ez egy kombinált kávéfőző. Tudok vele párnás kávét is főzni kapszulást is valamint hagyományosat. Extra nagy habot csinál bármilyen őrölt kávéval krémes gyönyörű fekete. Körülbelül 10 másodperc alatt egy kávéscsésze méretű adagot lefőzz. Mielőtt megvásároltuk utánanéztünk mindenhol azt írták hogy nem főzz elég meleg kávét. Na most lehet hogy én vagyok a hülye de aki ettől melegebben issza a kávét az leforrázza nyelvét... De ha melegebben akarod egy csésze vizet főzés előtt át kell főzni.

Kompakt kis helyen elfér csomó pod van hozzá valamint külön mérő kanalat adtak mellé amivel kényelmesen le tudom tömködni a kávét. Azért is jó hogy kapszulás is mert ha úgy tartja kedvünk iszunk egy különlegesebbet is.


Itt egy videó ahol bemutatják ezt a kávéfőzőt :


[link]

2020. nov. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi pár hónapja vettünk DeLonghi EC 9.1-et, eddig tökéletesen működik, és a csomagban van hozzá kétcsészés adapter is! Persze ez a komoly tejhabosítóját leszámítva egy relatíve olcsó (20 ezer Ft körüli) snassz gép, 3.5 bar nyomással, ha viszont szereted az erős kávét, és így nagynyomású gépet (15 bar) akarsz, szerintem kb. 60 ezerig akkor is a DeLonghi a legjobb márka, azon belül pedig mindenképp nagyon sok gép van, nézz körül Árukeresőn és válogass kedvedre!
2020. nov. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Végül milyet vásároltatok?

2020. dec. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

DeLonghi ECP 33.21 végül ezt a típust vásároltuk, tegnap érkezett meg.

Eddig nekünk megfelel :)

2020. dec. 9. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!