Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosás után miért van víz a...

Mosás után miért van víz a mosógép alatt?

Figyelt kérdés
1.5 éves Gorenje WP62S3 elől töltős mosógépem alján a mosás lejárta után kevés víz van./egyre több/ Hiba kódot nem ír ki,a szivattyú szűrőt hetente ellenőrzöm, szépen mos és centrizik is,nem is zajos. A szervíz tőlünk 80 km-re van.

2020. nov. 24. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg az ürítő szivattyúnál laza a tömlő csatlakozása.
2020. nov. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szivárog mióta költöztem és rázattuk az utánfutón 1 órát a szerencsétlen gépet....

Biztos valamelyik tömlő mozdult ki.

De lusta vagyok szétszedni. :D

2020. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor most szerelőt kell hívnom vagy a tömlőt próbáljam meg vissza nyomkodni? A 3 év gyártói garancia erre a fajta víz szivárgásra is vonatkozik vajon?
2020. nov. 25. 09:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg van Férfi a háznál? Ha nincs, akkor szerelő.
2020. dec. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt 2 éve, és mint kiderült, a komplett szivattyú ment tönkre! De nem vészes, alkatrész + munkadíj = összesen potom 12 ezer Ft volt, alig 20 perces munka, és azóta is tökéletesen működik tovább, de már nem ereszt! Igaz, a miénk Whirlpool felültöltős, nem tudom, hogy ez mennyire befolyásolja az átlag árakat! :/
2020. dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!