Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen megbízható mosógépek...

Milyen megbízható mosógépek vannak 100 ezer alatt?

Figyelt kérdés

Egyszerű elöltöltős mosógépet keresek. Szóba jöhetne felül töltős is, de olyat sose használtam, nem tudom milyen, inkább az elöltöltőy jöhet szóba.


100 ezer alatt melyik márka/típus a legjobb?


Néztem Candy, Samsung és Indesit márkákat. Jelenleg Indesit van, kezdi megadni magát, de 12 éves, szóval megtette a szolgálatát.



2020. nov. 24. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
whirlpool-t ajánlom :) régi mosógépünk már 25 éves, nem a legjobb, de működik, lett véve 3 éve egy ugyan úgy whirlpool és az is működik jól, de félek az elektronikájától. Az újnak viszont jobb a hatásfoka, kevesebb vízzel, jobban centrifugázva szebben mos mint a régi.
2020. nov. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akciósan már LG, Samsung, Electrolux is szokott lenni. Én csak ezt a három márkàt ajánlanám. Nekem Samsung van, két éve. Teljesen elégedett vagyok vele.
2020. nov. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Nemrég kellett kidobnom egy kb. 18 éves Zanussit, de csak az én hülyeségem miatt ment tönkre, ki tudja meddig kiszolgált volna. Venni legközelebb is azt fogok, felül töltőset, nekem az jobban bejön, mert eléggé helyszűkében vagyok.
2020. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Electrolux, whirlpool, LG, Samsung, Zanussi, stb
2020. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
NAVON
2020. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Én úgy tudom, hogy manapság mindegyik szutyok, DE az AEG, Electrolux (egy cégcsoport), LG, Samsung, Bosch egy fokkal jobb a többinél. 100 alatt már ki tudsz fogni egyet.
2020. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
100 alatt csak szemetet kapsz újonnan, szép állapotú használt Miele bármelyiket túléli.
2020. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8%
Xiaomi
2020. dec. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!