Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen, nem alapvetőnek...

Milyen, nem alapvetőnek számító konyhai kisgépek vannak?

Figyelt kérdés

Ajándékba szánnék egy olyan konyhai kisgépet, ami nem valószínű, hogy van az illetőnek, tehát az ilyen kenyérpirító, kávéfőző és társaik kizárva.

Kérlek, soroljatok nekem különlegesebb gépeket, ami nem feltétlenül alap egy háztartásban! (Pl. gofrisütő, vattacukor-gép)



2020. nov. 27. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekem négy van, amit nagyon szeretek, és rendszeresen használok: forró levegős (olaj nélküli) fritőz, aszalógép, pároló, lassúfőző (slow cooker).

De nem okoskodásból mondom, lehet, hogy jobb lenne megkérdezni, hogy akar-e bármilyen gépet, nehogy aztán csak a helyet foglalja. Nekem 3 gép úgy került ide, hogy az illető nem használta soha, útban volt, és nekem adta...

2020. nov. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Árkategóriát nem írtál, de mondjuk fagylaltgép?
2020. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Levesfőző, egyik barátom nagy kedvence. Vagy rizsfőző, az én nagy kedvencem.
2020. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Mosogatógép. Meglepő, de nem alap, sokaknak nincs.
2020. nov. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak popcorn gépet vettem szülinapjára. Nagyon szereti. 🙂 S így nem kell mikróban csinalnia, amit egyébként nem annyira szeret
2020. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Késes aprító?

Nálam szinte naponta használatban van.


[link]

2020. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A mosogatógép mióta alap? Nálam be se férne. Se a büdzsébe, se a konyhába.


Ezt a Bosch késes aprítót én is szeretem. Nálam a vízforraló alap.


Nekem például nincs kávéfőzőm, egy kapszulásat lehet szívesen használnék. Bár fene tudja, nem vagyok nagy kávés.


Én smoothie-makert szeretnék, mert nehezen veszem rá magam a gyümölcsevésre, de a smoothie-t szeretem, az lemenne.


De szerintem is jobb, ha megkérdezed az illetőt!

2020. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
4 Ez azert meresz ajandek lenne. Hely is kell hozza, meg aki annyira akart, mar reg vett maganak. Ahol nincs, nem veletlenul nincs. (Ahogy nekem se lesz soha, meg tudok fogni egy szivacsot meg😅)
2020. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lidliben most van szuvidáló bigyó. Azt kis helyre el tudja rakni szegényke, akire rásózod. 20eFt.
2020. nov. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szendvicssütő. De olyat kell venni, aminek hasznát is veszi, nem csak néhány alkalommal használja. Ezt pedig neked kell kiderítened, hogy mi az. Ha sokat süt, de nincs dagasztógépe, akkor az is lehet egy jó opció.
2020. nov. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!