Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Cremesso kapszulás kávéfőzőbe...

Cremesso kapszulás kávéfőzőbe csak a Cremesso kapszula jó?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy valamikor a másik kapszula is jó ezekbe a főzőkbe. Van tapasztalatotok? Lidlös esetleg? Köszönöm a válaszokat.
2020. dec. 1. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Ez egy újabbfajta - semmivel nem kompatibilis - gyártmány????


Úgy látom, hogy se a Nespresso-val, se a Dolce Gusto-val, és ezekután a Tchibo-val sem -gondolom én...


[link]


"The Swiss company Cremesso enjoys great prestige throughout Europe thanks to the quality of its coffee. However, on the Internet it does not have as much market share as others, mainly because of one detail: it has its own closed capsule system, i.e. Cremesso coffee capsules are not compatible with Nespresso or Dolce Gusto capsules (the two most well-known). This closes many doors for you."

2020. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

A Lidl kapszula egyértelműen NEspresso-kompatibilis.


Az Aldiban lehet kapni ugyanilyet, de van ami csak a sajátmárkás gépükhöz jó.

2020. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
A Cremesso gépei, így van csak Cremesso kapszulákat fogad el, helyettesítő és utántölthető kapszula nincs a készülékhez.
2020. dec. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Sajnos akkor úgy néz ki marad a sajátmárkás kapszula.:(
2020. dec. 1. 14:56
 5/6 anonim válasza:
Ha van kapcsolatod és még érdekes, akkor a németországi Netto discont forgalmaz utángyártott kapszulát kb féláron.
2021. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2021. szept. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!