Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » RCA klímáról lehet valahol...

Pisti5356 kérdése:

RCA klímáról lehet valahol információt találni?

Figyelt kérdés
Az albérletben van, rosszalkodik a gázkazán, aztán ha a szerelő érkezése előtt elmenne a fűtés, akkor lehet addig a klímával kéne fűteni, de mivel semmit se találok róla, nem tudom, mennyire merjem erőltetni. Tud fűteni, csak hát fene tudja így, információk nélkül. A típus: RCAAC118IN

2020. dec. 10. 10:19
 1/1 gabesz147 ***** válasza:

Elég ismeretlen márka, amit találtam, annyi, hogy az "RCA (General Electric csoport tagja)"

ez nem sok.

Én Gree klímát használok, néha fűtésre is, ezzel meg vagyok elégedve.

De sok jó van, fűtésre optimalizált, itt egy oldal, nem kell feltétlenül ezt az RCA-at venni.

Az árát nem tudom, elfogadom, ez is egy komoly szempont, de hosszú távra érdemes kicsit többet költeni.


[link]

2020. dec. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!