Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nagyon hangos a hűtőgép....

Nagyon hangos a hűtőgép. Búg, sípoló hangja van. Egyik napról a másikra. Félek éjszakára bedugva hagyni. Szerintetek jó ötlet ha ki húzom vagy nem lesz gond ha bedugva hagyom ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 19. 00:02
 1/6 A kérdező kommentje:

Nem értek hozzá.

Este szerelőt nem igen lehet hívni.

Fogalmam sincs, hogy ilyenkor mit kell vele tenni. És igen azért kicsit beparáztam ezért gondoltam, hogy áramtalanítom. Csak nem tudom, hogy kell e féljek vagy ne.

2020. dec. 19. 00:40
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Minek neked egyáltalán hűtőgép ???? Fogd meg és rakd ki a kaját az ablakba ott is tökéletes a hőfok
2020. dec. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ott a bogarak meg a rohadt macskak szétszedik.
2020. dec. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom 5-éve nincs hűtőnk .
2020. dec. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kompresszor csapágyának van baja, nem muszáj kikapcsolni, ha nem túl régi drágább hütő, akkor érdemes lehet javítani, egyébként csere szerintem, de azért hivj fel egy szerelöt mennyiért javítanák.
2020. dec. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az egyetlen normális választ.
2020. dec. 20. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!