Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért áll le mosás közben a...

Miért áll le mosás közben a mosógép?

Figyelt kérdés

Elöltöltős. Tegnap a 40 fokos time save-es "Cotton" programon 38 percnél megállt. Úgy figyeltem fel rá, hogy furán búgott, de nem hallottam, hogy pörögne a dob. 38 percről felkúszott 40-re, hogy annyi van hátra, és figyeltem egy ideig, hallottam, hogy szívja a vizet, de nem csinált semmit.


Végül leállítottam, és egy 30 percessel fejeztem be a mosást, ezt simán végigvitte probléma nélkül.


Viszont az öblítős rekesz a végére megtelt vízzel. Ezt rendszeresen tisztítom, és most is kivettem, de nem volt sehol eltömődve.


Mi lehet a baj?


2020. dec. 21. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudott centrizni, mert nem oszlott el egyenletesen a súly. A modern gépek egy ideig próbálkoznak, ha nem sikerül eloszlatni feladják.
2020. dec. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát de utána a 30 perces programon ment a centrifuga.


10 éve vettem, akkor volt vadonatúj.

2020. dec. 21. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor már nem fiatal.


A szivattyúszűrőt nézted?

2020. dec. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rágugliztam, mi az a szivattyúszűrő (ennyire nem értek hozzá), ez az a cucc, ami alul van, és néha cérna ragad bele. Na kitisztítom.
2020. dec. 21. 17:20
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát nem találtam benne semmit, csak szappanmaradékot, de nem annyit, amit 0 szakértelemmel bajnak ítélnék. :D


Csak volt egy vékony réteg a szűrön, lemostam.


Láttam egy bácsit youtube-on, aki kivette a mosószer adagolót, és ott egy lyukba belefújt egy csövön át, mert ott lehet szappan.

2020. dec. 21. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!