Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nemrég vettem egy Xiaomi Mi...

Nemrég vettem egy Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Prot. Minden működött amíg a térkép elmentést nem tette meg. Miért? Azt írja ki: Please complete the firt cleaning task... Ez miért van?

Figyelt kérdés

2021. jan. 2. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
mobil appal adj neki takarítást :D
2021. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már megcsináltuk 5-ször is, soha sem mentette el a térképet. Mindig azt írja hogy Please complete the first cleaning task... Pedig jó lenne az a virtuális fal. Tudsz más megoldást?
2021. jan. 2. 22:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg újra tanuló módban elindítani. Ne a befejezetlen takarítást folytatni hanem elölröl. Mop nélkül menjen és ne állítsd meg közben, ne rakosgasd ide oda.
2021. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké, megprobálom. Csak azt hol lehet bekapcsolni?
2021. jan. 4. 07:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell sehol. Amíg nem menti el teljesen a térképet, addig tanuló módba rakja önmagát. Csak engedni kell hadd menjen. Nekem nem Xiaomim van ugyan, hanem Irobot (az újabbak ugyanúgy tudják ezt a térképezős módot) hagytam menni, és egyszer csak kész lett a térkép. A felmosónál (nem egyben van hanem külön) már figyeltem és ott öt órát járattam mire kész lett.
2021. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na, sikerült már menteni a térképet?
2021. jan. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi sikerult
2021. jan. 13. 13:12
 8/8 anonim válasza:
Szia, tudnál nekem segíteni. Én is vettem Xiaomi robot porszívót de sehogy sem tudom csatlakoztatni az app-hoz. Pedig úgy csinálom, ahogy le van írva.
2021. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!