Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen epilátort ajánlanátok...

Milyen epilátort ajánlanátok maximum 30.000 Ft-ért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Epilátor vásárlása előtt állok. Néztem a Braun, Philips, Panasonic epilatorokat 20-30ezer Ft között, de szeretném kikérni véleményeteket konkrét termékekről, amennyiben rendelkeztek tapasztalattal a témában.

Előre köszönöm a segítő válaszokat!

😊



2021. jan. 5. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Én kiskamasz korom óta epilátort használok, a legegyszerűbb Philipsem volt mindig is, tökéletesen működött. Aztán kedvet kaptam újítani, miután elromlott a gépem (kb. 10 év után), de nagyon befürödtem vele: [link]


Egy ilyet vettem, de sajnos nekem a fény sem volt elegendő, sűrű, fekete, erős szőröm van, és a hatásfokával se voltam elégedett, a nagyon kicsi szőröket nem szedte ki, szóval én ezt nem ajánlom. Azóta is ott áll a dobozban, legrosszabbul kidobott huszonezer forintom.


Utána vettem egy sima egyszerű Philips Satinelle-t: [link]


Legkisebb szőrt is kiszedi, nem hagyott cserben évek óta.


A többi márkáról nem tudok nyilatkozni, csak Philipset használtam.

2021. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel villanófényes szőrtelenítőt? A cikkben leírják az előnyeit, és hátrányait is. Meg van egy 30 ezer ft körüli változat is. Nyárig még ezzel a kicsi készülékkel is jórészt eltüntetheted a szőrszálakat. Bár nem akarlak rábeszélni. [link]

[link]

2021. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is fénnyel működőt használok, lassan 2 éve, philips és elég jól működik 25 ezer volt, típusát nem tudom.
2021. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is rábeszélnélek az IPL-re, főleg ha erős fekete szőrzeted van. 2 éve használom, alig pár szőrszálam van, pedig szőrös voltam mint egy jeti.
2021. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! A villanófényes technológia sajnos nálam nem ajánlott, ugyanis világos szőke vagyok.

Ha valakinek vannak még rossz/jó tapasztalatai epilátorokkal, márkákkal kapcsolatban azt szívesen elolvasnám! 😊

2021. jan. 5. 19:08
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

Én viszont pont hogy lebeszélnélek az IPL-ről. Bár nekem gyenge szőrszálaim vannak, lehet ezért, de nálam borzasztó bőrirritációkat okozott. Hamar túl is adtam rajta.

7 évig használtam Panasonic epilátort, a pontos típusát ne mtudom belinkelni, mert már nem kapható. Az volt az első akkus epilátorom. Teljesen meg voltam vele elégedve. 7 év után kezdtek gyengülni a csipeszei, ezért lecseréltem egy Braunra. Ez majdnem egy éve megvan, kifogástalanul működik és nagyon jók vele is a tapasztalataim.

[link]

2021. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Örülök, hogy írtál a Panasonicról, és hogy 7 évig használtad, ugyanis pont egy ilyen márkájú terméket néztem ki most.

A braun-t is néztem, de úgy vélem ár/érték arányban ez lehet az igazi:

[link]

2021. jan. 6. 19:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, nekem ennél egy sokkal régibb típus volt :D
2021. jan. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Milyet vettél?


Nekem Braun Silk Epil 9 van. 2x.000 forint volt, nem volt 30, az tuti.


A sima Philips-hez képest sokkal nagyobb a feje és tovább tart. Annál nekem kb. 2.év után elkoptak a csipeszek, második után meguntam, egy meg felrobbant garancián belül. Pedig nem sokat használtam. Azzal számolj, hogy idővel elkopnak a csipeszek a drágábban is.

2021. febr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!