Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Létezik olyan hordozható...

Létezik olyan hordozható főzőlap (elektromos, gáz, indukciós), ami nem csipog SOHA?

Figyelt kérdés
Ha tudtok ilyet, legyetek szívesek megírni! Köszönöm!

#főzőlap #csipogás mentes
2021. jan. 6. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak a csipogás a gondod, valószínűleg egy mozdulat oldalcsípő fogóval a megszüntetése, csak a csipogót kell megkeresni :D
2021. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Autista a gyereked?
2021. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kki lehet kapcsolni a csipogás funkciót!
2021. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

3as, hogyan? 😃

Engem az idegesit amikor palacsintasutesnel leveszem a serpenyot, míg lecsusztatom róla a kesz palacsintat, es belekanalazom az uj adagot, ki vagyok tőle.

2021. jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az ezeréves villanyrezsom soha nem szolalt meg.
2021. jan. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindegyiknek ki lehet kötni a csipogóját. Lehúzod a csatit a borkolat alatt.
2021. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

És működni fog? Nincs összekötve a rendszerrel? Tehát csak akkor működik, ha a csipogó is működik

Szeretnék nem 99,99%-ra, hanem 100%-ra menni, mert ha megveszem és buherálom és mégsem működik úgy, akkor te valószínűleg nem fogod visszafizetni az árát (16.000 Ft) és én pedig onnantól kezdve, hogy buheráltam, a garancia érvénytelen. És csipogósat használni nem fogok a körülményeimre való tekintettel.

Tehát mindenféle csipogást 100%-osan szeretnék inaktívvá tenni.

Egyáltalán szét lehet szedni házi szerszámokkal ezeket a készülékeket? Mondjuk ezt: [link]

vagy ezt:

[link]


Csak egy videó, hogy mennyire tud csipogni (tekerj 22mp-ig) https://www.youtube.com/watch?v=y5YfnEY4v1g

2021. jan. 7. 15:01
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Házi szerszámokkal biztos hogy nem lehet szétszedni, csavarhúzó kell majd hozzá.


Amúgy ha 100%ra akarsz menni, akkor beviszed a háztartási gép szervizbe és kikötik a csipogóját.

2021. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De mi a problémád a csipogással? Nem pont az a lényege, hogy jelzi, mikor letelt a beállított főzési idő?
2021. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!