Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Rowenta vizes porszívóval...

Rowenta vizes porszívóval kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Néhány napja vásároltunk egy Rowenta vizes porszívót,és bár nagyon erősen szív,és borzasztóan tisztára tisztítja a szőnyeget,a készülékből mégis folyik a víz.Először azt hittük,túlöntöttük a vizet a tartályában,de mikor sokkal kevesebbet tettem bele a megengedettnél,a víz akkor is folyt,és konkrétan a porszívócső mellől.Ennek így kell lennie,vagy valamit elrontottam?Tapasztalt ilyet már valaki?

2021. jan. 26. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:

hát talán olvasd el a felhasználói kézikönyvet.

De ha megadod a pontos típust, akkor elolvasom helyetted! :)

A vizes porszívók porgyújtő tartályán van egy min-max jelzés, e közé kell feltölteni.


Add meg a típust!!

2021. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elolvastam az használati útmutatót,jól raktuk össze,de köszi a választ! :-)
2021. jan. 26. 20:05
 3/8 anonim ***** válasza:

típus?


és tuti hogy valami nem jó, mert nem szabadna folynia!

Nekem is vizes porszívóm van. elképzelésem sincs hogyan tudna belőle folyni a víz... főleg a gégecsőnél. Annál jóval lejjebb kell hogy legyen a víztint.

tud vizet nyomni? ha igen be van kapcsolva a szivattyú és az tolja kifelé...

2021. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

" víz akkor is folyt,és konkrétan a porszívócső mellől."

Ja, de nem a szívócsővel kapcsolatos a probléma.

Ott vákuum van, nem folyhat.

A nyomó ágban lesz valami gond, amin kilocsolja neked a szónyeg tisztításhoz szükséges folyadékot. Annak a csatlakozásánál lesz valami tömítetlenségi hiba. Húzd szét, tisztísd meg, nyomd össze.

Ha nem tudod megoldani, minél hamarabb jelezd a vásárlás helyén a problémád.

2021. jan. 27. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mi a pontos típus????

halllóóó!!!

2021. jan. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Találtunk rajta egy nagyon kicsi,alig észrevehető hajszálrepedést,ez volt a gond,tehát hibásan hoztuk haza,szerintem ezt már cserélni se fogják,mert sehogy nem tudjuk bizonyítani,hogy nem mi törtük el. :-( Köszönöm a válaszokat!
2021. jan. 27. 13:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Olyan műhelyben ahol az autók műanyag lökhárítójait javítják, ott tuti meg tudják a műanyagot hegeszteni!

De azért előtte egy gariztatást próbáljatok meg, hátha!!

2021. jan. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A párom is ezt mondja,hogy legalább mutassuk meg,szóval vissza fogjuk vinni,hátha.

Köszönöm szépen,hogy próbáltok segíteni. :-)

2021. jan. 27. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!