Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Akinek nem gyűri a szárítógép...

Akinek nem gyűri a szárítógép a ruhát, mekkora fordulatszámon használja a centrifugát?

Figyelt kérdés
Még valami tipp, hogy ne gyűrje? Drága és jó gépet vettem, de egyelőre nem hozza a várt eredményt. De legalább rendesen szárít :D

2021. febr. 15. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Túl sok ruhát teszel bele.

Én is drága gépet vettem, kb semmit nem teszek bele. Szàraznak száraz minden ez igaz, “cserébe” az összes ruhát fakítja, roncsolja és még össze is mennek benne.

2021. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ez az oka. A mosógépem 6 kg, a szárító 9 kg. Szinte üres a dob, amikor átpakolok a gépből. Most legutóbb azt hallottam a fordulatszám lehet az oka a gyűrődésnek.
2021. febr. 15. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor vedd lejebb a fordulatszámot.
2021. febr. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lejjebb vettem, próbálgatom a programokat, de kb. 80 féleképp be lehet állítani, ha mindig máshogy próbálom. Az érdekelt tudja-e valaki a tutit a fordulatszámról, hátha bejön, és nem kell még hónapokig kísérleteznem.
2021. febr. 19. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Melyik programot hasznàlod?
2021. febr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

6 kg mosógépnél az ideális centrifugasebesség az az 1000. Ez elég ahhoz, hogy ne legyen sok víz a ruhában,,de nem is gyűri őket.

Meg kérdés,hogy milyen ruhák ezek? Kevert vagy nagy részben műszálas cuccok bírják az 1200 at is. Amúgy pedig érdemes minden ruhát kicsit kiegyengetni mielőtt bemegy a szárítógépbe.

2021. febr. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bosch szárítógép, szekrényszáraz program +1 hőmérsékleten, 900 fordulatszám. Jelenleg így egész jó, de még nem az igazi. Mindig kiegyengetem, és hajtok egyet a ruhákon, mielőtt beteszem. Nagyrészt pamut ruhák, pólók, gyerekruhák. Külön mosom és szárítom a farmert, külön a törölközőket. Labdát akarok venni kipróbálni, de még nem jutottam el odáig.
2021. márc. 3. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!