Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Roomba porszívó: miért nem...

Roomba porszívó: miért nem tud dokkolni néha? Miért ébred fel, ha nincs a dokkolón?

Figyelt kérdés

Roomba 676.


Ha valami miatt nincs a dokkolón, akkor pár percen belül flébred, azaz zölden világít a bekapcsoló gomb.


Nem a fal mellett van a dokkoló, mert ott egy beugró van és még nehezebben találna haza. Viszont ki van támasztva egy súlyzóval, így "cserében" oldalról is tartja. Mégis sokszor elakad a dokkolón, elhúzza azt, vagy amikor a beakadás után letolat róla, akkor elhúzza a súlyzótól. Miért lehet ez? Nem túlzottan szeretném hozzáragasztani a parkettához.



2021. febr. 21. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Ha nincs a dokkon persze hogy felébred. Ez normális. Ha elhúzza stb akkor mégsincs jó helyen a dokk ott ahova tetted. Nem hiába írják hogy ennyi meg annyi cm távolság kell. Nem áll stabilan. De a szenzorokat és töltö csatlakozókat is érdemes lenne megtisztítani.
2021. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De miért ébred fel? ;)


Ma például felmostam, a dokkoló környékét is, közben félre volt téve, természetesen felébredt. Múltkor ki volt téve az előszobába, de tettem-vettem, mielőtt elindítottam, felébredt egy idő után. Ahogy a karbantartások során is, amikor a hátára van fordítva.


Ki van támasztva a dokkja, még jobban is, mintha simán a fal lenne ott. A csatlakozókat időnként tisztítom. :)

2021. febr. 21. 22:44
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
Enyém is felébred. Érzékeli hogy nincs a töltön.
2021. febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!