Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mire érdemes figyelni mosogató...

Mire érdemes figyelni mosogatógép választáskor?

Figyelt kérdés
(4 tagú család + naponta borzasztóan sok mosogatnivaló)
2021. márc. 7. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
A tetején is legyen vízadagolója a két szokásos forgófejen kívül. Sokat segít a felső kosár tartalmának tisztításában.
2021. márc. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lehető legnagyobb terítékeset válaszd, mert abba tudsz sokat s nagyokat pakolni!
2021. márc. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 10 terítékest vásároltam, mert kevés volt a hely a konyhában, kicsit kevés néha.
2021. márc. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy beférjen oda, ahová szánták és az ajtaját ki lehessen nyitni be- és kipakolásnál, valamint a sótabletta betöltését se akrobatikus tornamutatványokkal lehessen elvégezni.
2021. márc. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam a méret volt a kritikus, nem tudtam a nagyobbikat választani mert nem fért volna be a helyére.Érdemes jobb márkát választani és minél hosszabb garanciaidőt.
2021. márc. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Arra, hogy beférjen. Akarhatsz te akárhány terítékeset, ha a konyhába csak a kisebb fér be.
2021. márc. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, van pár szempont, például bizonyos márkák megbizhatóbbak, vannak fejlett kényelmi funkciók, pl van ami az időt kivetiti padlóra, van amit telorol elindithatsz, stb. Fontos a száritasi technológia, a zeolitos gépek gyorsan és teljesen szárazra száritanak, plusz sok gépnél van powerwash funkció, amikor nagy nyomáson gyorsan elmossa az edényeket.
2021. márc. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!