Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vettünk egy szárítógèpet...

Vettünk egy szárítógèpet Candy hőszivattyús , 1 hét után már rossz volt ,utána 1 hónap szerviz, most az a része már jó, de más a baja. Mit lehet ilyenkor csinálni? Ki lehet cseréltetni? Nem akarok megint egy hónap szervizt.

Figyelt kérdés
2021. márc. 20. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor vegyél másikat.
2021. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Ha ebben az évben vetted:



A vállalkozás a fogyasztási cikk cseréjére vagy a vételár visszafizetésére köteles:


ha az első javítás során kiderül, hogy a cikk nem javítható, és a fogyasztó másként nem rendelkezik;


ha a jótállási időtartam alatt a cikk három javítás után ismét meghibásodik, és a fogyasztó nem igényli a vételár leszállítását, és nem szeretne javítást;


ha a kijavításra az igény közlésétől kezdve 30 napig nem kerül sor.


A cserére, visszafizetésre 8 napon belül sort kell keríteni, de a fentiek nem vonatkoznak például elektromos kerékpárra, elektromos rollerre, motorra, autóra stb.

2021. márc. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Újra szervízbe adod és reménykedsz hogy nem tudják megjavítani és vehetsz másikat ami természetesen már valami komolyabb márka lesz pl electrolux. Anyukámék így jártak a candy mosogatógéppel.
2021. márc. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves 1 es, kielégítő válaszodból sugárzik az inteligencia. Többieknek köszönöm szépen a normális választ, én is féltem ettől a márkától,electroluxot szerettünk volna..
2021. márc. 20. 23:13
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

"Kedves 1 es, kielégítő válaszodból sugárzik az inteligencia."

Igyekeztem a kérdéshez igazodni.

A válaszban benne van minden legális lehetőséged a kérdés kapcsán.

2021. márc. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk electrolux van és nagyon jó, nem mertem candyt venni
2021. márc. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedsz hogy nem tudják megjavítani és visszakapod a vételárat. és legközelebb nem Candyt veszel. Az Electroluxot ajánlom én is, három évig használtam gond nélkül.
2021. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!