Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik Nesspresszo,kapszulás...

Melyik Nesspresszo,kapszulás kávéfőzőgépet ajánljátok?

Figyelt kérdés

Dolce Gustos Piccolo Krups-om van mar, de szeretnek egy Nesspresszót is.


Innen nezegetem az első 2 gépet.

[link]


A lényeg, hogy a Nesspresszós kapszulákat is tudjam lefőzni. Illetve a Krups vagy a Delonghi?



2021. márc. 21. 17:25
 1/2 A kérdező kommentje:

Válaszolok,hátha valakit érdekel.


Inissia és Essenza Mini között nem tudtam dönteni, és, hogy Krupsz vagy De'Longhi.



Több videó és vélemény után, az Essenza Mini Krups mellett döntöttem, és nem bántam meg.


Főleg a kinézete, a cuki kis mérete, viszonylag halk,sokkal halkabb, mint a Dolce Gusto Piccolo, nem ràzkódik és gyorsabban lefő a kávé is. Nekem bejön.

2021. márc. 23. 00:27
 2/2 anonim válasza:
Nekünk Essenza Mini van, kb. másfél éve napi szinten használja a 6 tagú család, és nagyon megvagyunk vele elégedve. Egyszerű a használata, letisztult a formája, elfér a konyhapulton, nem egy nagy, ormótlan készülék. Volt nekünk másfajta, bonyolultabb, kerek, magas stb.., de egyiket se szerettük annyira, mint ezt. Halk, gyorsan főzi a kávét, csak jókat tudok róla mondani.
2021. márc. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!