Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Létezik ilyen beépíthető sütő?

Létezik ilyen beépíthető sütő?

Figyelt kérdés

Gazsutot szeretnék, ami egy magasságban van velem, szóval nem a hagyományos beépíthető sutore gondolok, hanem amit a konyhaszekrény közepébe/felső részébe be lehet építeni.

Értelmesebben nem tudtam körül írni sajna, remélem értitek.

Villany tudom, hogy létezik, de én gazosat szeretnék.


2021. ápr. 4. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Eddig még nem láttam beépíthető gázsütőt.

Miért ennyire fontos az, hogy gáz legyen?

2021. ápr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fsms ***** válasza:
67%

Biztosan be lehet építeni gázsütőt? Csak főzőlapot láttam gázosat.

Szerintem nem véletlenül nincs a neten.

2021. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azért szeretnék gazosat, mert panelban lakok,ahol negyedévente 5e Ft gazdijat fizetek.

Mindegy mennyit megy a gáz, akkor is ennyit kell fizetnem, így okosabb döntés lenne, mint egy elektromos sütő (főleg, hogy 2-3naponta kb azért használom is). Viszont a konyhában nem nagyon fér már el rendes gáztűzhely, így jött az ötlet..

De akkor nyilván ez hülyeség 🙁

2021. ápr. 4. 20:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2021. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Bocs, de 70-ért már pöpec légkeveréses elektromosat kapsz. 80 ezer forint marad a zsebedben, ami 1800 kWh áramot ér, ami kb. 4000 óra (!) folyamatos sütésre elég.
2021. ápr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%

Még el is adják őket.

Persze nálad levan tiltva a kereső.

[link]

2021. ápr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az én találatom szerint is csak ez az 5 van, tehát nem hülyeség, csak ritka!

Amúgy nekünk beépíthetőből ugyan gáztűzhely és villanysütő volt, de pont Electrolux, és mi maximálisan elégedettek voltunk vele! Kiváló minőség, megbízható működés, egyszerű kezelhetőség! (csak elköltöztünk és ott hagytuk a komplett konyhabútorral)

2021. ápr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!