Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyibe kerül egy kombinált...

Mennyibe kerül egy kombinált tűzhely beüzemelése ?

Figyelt kérdés

most kaptam egy kombinált felül gáz alul villany gorenje sütőt

a szerelő majd érkezik...

mennyit fog kérni kb mire számítsak ?



#gorenje kombi
2021. ápr. 8. 12:29
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
de akkor ha itt ennyi akkor felén biztos olcsóbb köszönöm a válaszokat majd azért írom mennyit kért :D persze ha ide ér mert itt aztán szerelőt találni aki nem hetek múlva ér ide....
2021. ápr. 8. 18:59
 12/21 anonim ***** válasza:
Én 20 ezret fizettem a negyed órás műveletért. Ez gyakorlatilag 80 ezer forintos órabért jelent neki. Jó, jöjjön le a kiszállás 78 ezer forintos órabér. Jól megy nekik. Netto pofátlanság.
2021. ápr. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
pff az szép nagyon elszálltak az árak durván túl van értékelve minden a mai világba
2021. ápr. 9. 10:56
 14/21 anonim ***** válasza:
Na de új? Mert akkor a gari miatt nem azt hívsz, akit akarsz, hanem akit a kereskedés elfogad, ő beszereli és lepecsételi a garancialevelet. Na ez a drága. Ha használt akkor én nem hívnék senkit, megcsinálnám magam.
2021. ápr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
igen új a tűzhely ezért kell hivatalos számlaképes szerelő azt hívtunk még csak várunk várunk és várunk
2021. ápr. 9. 14:46
 16/21 anonim ***** válasza:
#15: Nem tudom ott hogy van, de a számlaképesség még nem biztos, hogy elég. Nem adtak egy listát a szerelőkről, hogy kik közül választhatsz?
2021. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
nem csak annyi hogy számlaképes szerelő szerelje be
2021. ápr. 9. 17:58
 18/21 A kérdező kommentje:

na helyzetjelentés nagy meglepetésemre reggel 9kor szólt a telefonom hív a szerelő mindjárt ott vagyok


igazából semmit se csinált csak a vezetékre be kötötte a gázt (flexibilis csövünk volt)

tömítést adtak a csomagba azt ki cserélte

tűzhelyet bedugta

4 ilyen csavaros láb bigyuszt bele tekert be álitotta egyenesbe

és 5 ezer forint :D

2021. ápr. 10. 10:31
 19/21 A kérdező kommentje:
ja meg ki füstöltük 20 percig fu volt szaga meg füst :D
2021. ápr. 10. 10:32
 20/21 anonim ***** válasza:
4-es valaszolo voltam, 0% 😅
2021. ápr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!