Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Beko mosógépem segédfunkcióit...

Beko mosógépem segédfunkcióit hol tudom beállítani?

Figyelt kérdés
Megnéztem a használati útmutató füzetkét, a neten található tájékoztatót. Arra nagy nehezen rájöttem, hogy hol lehet beállítani a funkciókat, de a segédfunkciókat nem.

#Beko mosógép #segédfunkció
2021. ápr. 17. 21:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi a segédfunkció?
2021. ápr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Pedig le van írva... bármelyik használati utasításra rákattintottam a neten, ott van a leírás...
2021. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Na még a nagy koncentrálás közben is elrontottam. :)


Funkció nincs is.


Segédfunkció 1, 2, 3 gomb van, ezekkel lehet a következőket beállítani: előmosás - gyors+ - állati szőr eltávolítása


Továbbá még három: dobtisztítás - gyerekzár - gyűrődésgátló+. Nagy nehezen rájöttem, hogy hogyan lehet a dobtisztítást és gyűrődésgátló+t beállítani. De a gyerekzár kifogott rajtam. Ott azt írják, hogy a Segédfunkció gombot nyomjuk meg. De az melyik?

2021. ápr. 17. 22:11
 4/15 A kérdező kommentje:

2

Neked Beko mosógéped van? Hol nézted?

(Egyébként az ügyfélszolgálaton sem tudták megmondani.)

2021. ápr. 17. 22:13
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Random rákattintottam a gugliba az első pár találatra... beko segédfunkció keresőszavak...
2021. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Esetleg linkelnéd? :)
2021. ápr. 17. 22:21
 7/15 A kérdező kommentje:

Egyébként mindegy, mert az enyém (WUE 6612XO) netes tájékoztatója NEM mutatja korrekten az elérhető funkciókat/segédfunkciókat. (Nem mellesleg óriási keveredés van a funkció-segédfunkció-alfunkció szavak használatában.)

[link]

2021. ápr. 17. 22:24
 8/15 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam, az ügyfélszolgálaton röviden letudták azt a problémámat, hogy dobtisztítást kell csinálni először, mondván valószínű nincs ilyen... De van. Csak ugye nem találtuk. Nagyon nem mellesleg a dobtisztítás funkciót havonta-kéthavonta ajánlott használni, tehát nagyon nem volt korrekt azt mondani, hogy ilyen nincs...


Továbbra is gond, hogy sehol nem derül ki, hogy melyik a Segédfunkció nevű gomb. Csak a Segédfunkció 1, 2, 3 gombok vannak meg.

2021. ápr. 17. 22:28
 10/15 anonim ***** válasza:

"Továbbra is gond, hogy sehol nem derül ki, hogy melyik a Segédfunkció nevű gomb. Csak a Segédfunkció 1, 2, 3 gombok vannak meg."


Azért nem találod, mert nincs Segédfunkció gomb, csak Segédfunkció 1-2-3 gomb.


Gyerekzár be/ki kapcsolása:

2-es segédfunkció gombot nyomd folyamatosan 3 másodpercig (kijelzőn a "lakat" szimbólum), kikapcsolás ugyanez.

2021. ápr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!