Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik kapszulás kávéfőzőt...

Melyik kapszulás kávéfőzőt éri megvenni az alábbiak közül és miért, egyáltalán jó a Tchibo kvfőző márka?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



#kávéfőző, kapszula, Tchibo
2021. ápr. 20. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jo, de mire?

Nem nagyon lehet kapni hozza utangyartottat, mondjuk en napi 3 kavet iszok, igy nekem nem erne meg ha allandoan 1400-1500 forintert vennem a 10 darabos kapszulat.

Sok helyen az eredetit se lehet kapni, vagy nagyon korlatozott a kinalat, ritkabb, igy rendelni kell.

Amugy a kave finom, a kavefozo is jo (baratnomnek van), de szamomra emiatt nem praktikus.

2021. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

Nekem a Pure van meg 3 hete, de hamarosan cserélem is le...

Igazából nem tudtam hogy milyenek ezek a kapszulás kávéfőzők, így gondoltam megrendelem az egyik legolcsóbbat, így esett a választásom a Pure-ra. De sajnos alig lehet kapni hozzá kapszulát, például én a legtöbbször lattét fogyasztok, ilyen viszont nincs.

Maga a gép rendesen működik, könnyen kezelhető, de ha többféle kávét akarsz inni, akkor inkább vegyél Dolce Gustosat. Nekem is az lesz a következő vételem :)

2021. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Dolce gustonal sajnos az valami szeriahiba lehet, hogy elobb-utobb elkezdenek folyni, hiaba tisztitod rendszeresen. Nem tudom, hogy miert, de en is ezt tapasztaltam, par ismerosom is (1 ev utan), es facebookos csoportokban is olvastam hasonlot.

Nem szarakodtam vele tovabb, vettem egy nespressos gepet, 3 eve tokeletes.

2021. ápr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nekünk először Tchibo volt, de nem ízlettek a kávék, amiket lehetett vele főzni. Furán is működött, pl nem tudtuk néha, hogy miért csipog, sípol meg villog.


Aztán lecseréltük és vettünk két darab Dolce Gustót, szereti az egész család! Jó kapszulák vannak hozzá, szinte minden boltban kapni őket, plusz nagy a választék. És az előző válaszolóval ellentétben semmi baja a gépeknek, pedig már, több éve megvannak!

2021. ápr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
77%
Tchibo gépet akkor érdemes venni, ha szereted ezt a fajta kávét, érdemes kipróbálni több félét. Kompatibilitást is érdemes nézni. Nespresso véleményem szerint verhetetlen, de lehet a te ízlésednek a Tchibo jobb.
2021. ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Lehet kapni újratölthető fém kapszulát ebayen mindenféle kávégépbe, ha valaki nem akar sokat költeni az eredeti kapszulára, de régről van gépe, vagy ajándékba kapta.
2021. ápr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Tchibo, Dolce Gusto, és Tassimo típusú gépek csak a saját kapszuláikkal kompatibilisek, illetve még a Starbucks gyárt a Dolce Gusto-hoz is kapszulákat, de mindössze ennyi! Egyetértek, ha bővebb választékot akarsz, többféle kávémárka fajtáiból, akkor Nespresso típusú gépet érdemes venni, a legtöbb kapszula azokhoz készül, ráadásul egyedül a Nespresso elkötelezett híve a kapszulák újrahasznosításának, így kevesebb a hulladék is!

Csak akkor éri meg, ha kimondottan a Tchibo a kedvenced, esetleg javaslatként az is tökéletes alternatíva, ha veszel Nespresso gépbe való újratölthető kapszulát, és Tchibo őrölt kávét teszel bele!

2021. ápr. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Max akkor éri meg, ha kocakávés vagy, aki vasárnap iszik ebéd után egyet és ennyi. Minden más esetben feleslegesen drága és rengeteg hulladék. A tschibo meg tényleg kevés helyen kapható és elég drága is egyelőre.

Ha mindenképp kapszulásat akarsz, inkább nespresso vagy dolce gusto, ezek legalább biztosítják a kapszulák gyűjtését is (emlékeim szerint legalábbis).

Összességében meg jobban jársz, ha egy nagy nyomású kávéfőzőt és jó minőségű kávét veszel. Ha van rajta tejhabosító, tulajdonképp mindent meg tudsz vele csinálni. Ha olcsón akarod megúszni, vegyél egy kotyogóst.

2021. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!