Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ajánlanátok lgyszíves elektrom...

Ajánlanátok lgyszíves elektromos felmosót?

Figyelt kérdés
Egy gyerekmedence mellé kellene, ami beltérben van és nagyon sok víz fröcskölődik ki belőle. Eléggé nehézkes mindig feltörölni, azon gondolkoztam, hogy egy elektromos felmosó jobb lenne. Néztem a Xiaomi felmosógépét, de ne mtudom, hogy elég lenne-e. Vmivel több, mint fél vödör vizet kell mindig felszedni, szóval nem a "takarító-felmosás" miatt kellene.

2021. ápr. 21. 03:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mármint, robotfelmosót keresel? Szerintem azok nem jók arra, amit szeretnél. MOndom ezt úgy, hogy nekem van. Fél vödörnyi vizet egyik se tud feltörölni.
2021. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, elsőkörben álló robotfelmosóra gondoltam. Akkor leginkább marad a hagyományos megoldás és keressek egy jobb Viledát?
2021. ápr. 21. 21:45
 3/5 A kérdező kommentje:
Mármint nem ilyen robotporszívóra, feltörlő funkcióval, hanem kimondottan felmosásra alkalmas gépre.
2021. ápr. 21. 21:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen tudom mire gondolsz. Nekem van robotfelmosóm. Csak felmosni tud, porszívózni nem. De ahogy írtam, nem alkalmas arra amit te szeretnél, mert csak ide-oda tologatná a vizet.
2021. ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekünk van Xiaomi robot porszívónk, na az biztos nem jó erre a célra.
2021. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!