Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az Aldiban, Lidlben kapható...

Babrax kérdése:

Az Aldiban, Lidlben kapható sajátmárkás, illetve a velük egy kategóriában levő Einhell, Black and Decker, Hecht, CMI, Lux elektromos gépek 20V-os akkujai és töltői kompatibilisek-e egymással?

Figyelt kérdés
Azaz ha veszek mondjuk egy 20V-os Einhell PowerSystem akkut és töltőt, akkor azzal elköteleztem-e magam a márka mellett vagy jó ez más gépbe is?

2021. ápr. 24. 08:36
 1/4 Vortrex ***** válasza:
64%
Az a tapasztalatom, hogy még véletlenül sem kompatibilisek egymással. Egyik se. Még régebben egy-kettő passzolt a másikkal, de már jó régóta nem láttam ilyet.
2021. ápr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Apró alaki változtatásokkal oldják meg hogy ne legyen használható.
2021. ápr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Direkte úgy tervezik ezeket, hogy ne oldhasd meg a nyavajáidat költséghatékonyan. Ez persze lehetne összeesküvés-elmélet, de a gyakorlat ezt mutatja.
2021. ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as, teljesen igazad van, általános jelenség minden készüléknél, szerszámnál, gépnél, hogy ne legyenek csereszabatosak az alkatrészek. A profitmaximalizálás része. Ha rajtam múlna, én szigorúan büntetném! (Például ha egy cég nem (világ)szabványosított, minden országban egyszerűen beszerezhető alkatrészt épít be valamibe, kötelezném, hogy arra az alkatrészre örökös ingyenes garanciát adjon. A szervízköltségre és a szállítási költségre is, és a javitás idejére köteles legyen cserekészüléket adni. Nagyon jót tenne a környezetnek és a széndioxid kibocsátásnak!)


Környezetvédelmi okokból én soha nem veszek akkumulátoros gépet, ha létezik belőle közvetlen hálózatról működő típus. Mindenkinek ezt javaslom, aki a szívén viseli a Föld, és az utódaink sorsát.

2021. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!