Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Táskakompresszor pisztolyához...

Táskakompresszor pisztolyához jó lenne ez a páraleválasztó?

Figyelt kérdés

Van egy táskakompresszorom, és a PC-met szeretném vele kifújni, de ugye a pára miatt nem lehet, ezért gondoltam veszek hozzá egy páraleválasztót.


Aki esetleg jártasabb a témában meg tudná-e mondani hogy jó lenne-e hozzá.

Csatolok képet a pisztolyról és a leválasztórol is. Előre is köszi.


A pisztoly: [link]



A kinézett leválasztó: [link]



2021. máj. 1. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Enni penzbol veszel ket 'porpisztolyt', amihez nem kell semmifele paralevalaszto es kifujkodod vele a gepet. Jo az ido, szetkapod, es kint kifujod, ennyi.
2021. máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vettem már, mint halottnak a csók, és egyébként sem ez volt a kérdés.
2021. máj. 1. 11:03
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
" a PC-met szeretném vele kifújni, de ...." Nem ez szerepelt a kérdésedben? Akkor meg mi az, hogy "és egyébként sem ez volt a kérdés." Ha ilyen okos vagy akkor ne kérdezz!!!! itt. Nem arra van, hogy lecseszd a joszándéku válaszolokat.
2021. máj. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szirty ***** válasza:
100%

Szerintem azt kérdezte jó lenne-e neki az a leválasztó. :)


Mellékesen leírta azt is mire kell ami figyelemre méltó, mert a legtöbb kérdező csak az általa kigondolt "megoldást" keresi anélkül hogy leírná a problémát amire szerinte az a megoldás. Úgy viszont a segítő szándék gyakran zsákutcába vezet vagy be a sötét erdőbe.


Egyébként a képen szerintem egy vízleválasztó van.

Ez csapdába ejti a vizet (folyadékot) amit a levegő tol magával. A párát nem szedi ki a levegőből.

2021. máj. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vortrex ***** válasza:
Pontosan, semmi értelme, mint ahogy annak se, hogy gumifújó pisztolyt használsz sima csőrös helyett
2021. máj. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5-ös


A kompresszoromhoz kaptam ugye a pisztolyt és fejeket is, van egy igen vékony fej, az alkalmas lenne a gép kifújásához.


Akkor mi kellene nekem hogy a levegő amit kifúj a kompresszor ne legyen vizes?

Kipróbáltam hogy sima felületre fújom a levegőt és pillanatok alatt nedves lett a felület, ezt szeretném kiküszöbölni, mert ugye ha az alaplapot fújom vele nem túl szerencsés ha nedves lesz.

2021. máj. 1. 15:09
 7/8 Szirty ***** válasza:
A kompresszorodnak van nyomástartó tartálya? Ha igen akkor lesz rajta víz leeresztő csavar is. Azt használni kell rendszeresen.
2021. máj. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen jó hozzá.
2021. máj. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!