Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ha váratlanul el kell zárni a...

Ha váratlanul el kell zárni a vizet a társasházban, akkor az éppen üzemelő mosógépek és mosogatógépek tönkremennek?

Figyelt kérdés

2021. máj. 10. 16:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is zártam már el. Letört a mosógép sarokszelep, a vízóránál nem zárt a golyóscsap.

Usgyi le a nyolcadikról hármasával a lépcsőkön. A pincében egy gyors mozdulattal víz elzár. Visszamentem a pénztárcámért, úgy vizesen elszaladtam a 2 utcával odébb lévő özletbe, vettem 2 szelepet, spuri haza, kicseréltem, lementem megnyitni. Ez kb 50 perc volt. Addigra már a lakók már a lépcsőházban jajgattak, kinek mi baja volt hogy nincs víz.

Habos hajra, üres wc tartályra, megállt mosásra panaszkodtak. Én meg visszakérdeztem, ha náluk törik el a csap, ők ugye biztosan nem zárnák el a vizet?

2021. máj. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmi bajuk nem lesz, egyszerűen megállnak, vagy szünetre teszik magukat.
2021. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
11, hát, mondjuk nem kapásból az egész házban zárnám el ilyenkor, csak a lakásban... azért ez nem olyan szitu, mint az előző oldalon felvázolt, hogy úszik a lépcsőház.
2021. máj. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Re:#13

Ja, nem úszott, mert elzártam. Ha nem zárom el, még most is folyna a víz. Értem hogy te nem zárnád el, inkább megpróbálnád így megoldani, csak nehogy másnak kiürüljön a wc tartálya:

https://www.youtube.com/watch?v=OP30okjpCko

2021. máj. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!