Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ajánlott, felültöltős mosógép...

Ajánlott, felültöltős mosógép esetén a rezgés csillapító gumiszőnyeg használata?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy nem.De vajon miért?
2021. máj. 22. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem az első olyanom van, egyik alatt sem volt.
2021. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A Hajdú Energomat, Minimat típusoknál volt létjogosultsága, modern gépeknél már nem kell (nekünk is AEG felültöltős van - centrifugálásnál bár rezeg, de nem vészesen, nem ugrál):

"A préselt gumi szőnyegek nem a modernebb mosógépek alá valóak, hanem a régebbi, “ugrálós” Hajdú Energomat, Minimat stb. mosógépekhez ajánlották, mert azok rugózását a négy kerekes láb rugós – fékezőgyűrűs kettőssel oldották meg, ami egyenetlen súly elosztásnál elkezdte bontani a fürdőszoba padlóját, viszont a gumiszőnyeg ezt a legtöbb esetben megakadályozta."

[link]

2021. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Barnabas333 ***** válasza:
52%
Nekem van alatta, ártani nem árt szerintem, panelban lakom.
2021. máj. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is azért tettem alá, mert panelban lakom. Most sok év után kivettem.Lehet, hogy a szőnyegbe valamilyen szinten bele süllyedve jobban zakatol.Meglátjuk.
2021. máj. 24. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!