Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan lehet az Elektrolux...

Kálmán Ferencné kérdése:

Hogyan lehet az Elektrolux felültltős mosógépen a centrifugálási funkciót visszaállyítani szivattyúzásróól?

Figyelt kérdés
2021. máj. 25. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem! Csak szivattyúzni szeretnél? Olyat nem tudsz, mert csak olyan opció van, ami centriz és szivattyúz.
2021. máj. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél konkrétan? NEm értem a kérdést.
2021. máj. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan nincs leírva a pontos típus, ahogy jó gyakszis szokés szerint szokás. Így aztán válaszolni se lehet rá.
2021. máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, hogy megoldotta a problémát, mert nem jött vissza...
2021. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Megoldottam! A gép kijelzőjén van egy centrifuga stop amit, ha megnyomok csak szivattyúz a gép. Na ezt nem tudtam visszaállítani centrifugálásra. A használati útmtató nem írja. Most nem akarom a tipust leírni, ami már megszünt. Hosszabb ideig kellett lenyomva tartani a centrifuga gombot, ami feloldotta a "csak szivattyú" programot.

Mindenkinek köszönöm a segítő készséget.

2021. máj. 26. 18:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Szivesen, de illik végignyomogatni a zöld gombot mindenkinél.
2021. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és elolvasni a könyvét
2021. szept. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!