Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Xiaomi akkus porszivó van...

Xiaomi akkus porszivó van olyan jó mint a Dyson?

Figyelt kérdés
Dyson V10 porszivót volt szerencsém kipróbálni. Egy álom vele takaritani, csakhát az ára... Ajánlották a Xiaomit, állitólag ugyan olyan erősen sziv, mint a Dyson fele annyiért. Van esetleg tapasztalata valakinek a Xiaomi akkus porszivókkal, tényleg erősek?
2021. máj. 26. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Only a Dyson works like a Dyson.
2021. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Jók a Xiaomi termékek ne érts félre, de azért nem féletlenül kerül fele annyiba mint a Dyson. Nekem Dyson porszívóm van 10 éve, nem bántam meg, még mindig szuperül takarít.
2021. máj. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Xiaominál a 60e forintos kategóriában találtam olyat ami 115W szivóerőt garantál, mint pl a Dyson V8nál, kérdés hogy valóban olyan e ez a szivóerő, vagy "kinai"? Erre értettem hogy feleannyiba kerül és az adatok szerint ugyan akkora a teljesitménye mint egy Dysonnak.

Kb a 80-90 ezres Xiaomin kategóra az, ahol már cserélhető az akksi is, 100e felett pedig digitális a kijelző. De ha már 90 ezret adnék egy porszivóért akkor inkább dobok még rá es Dysont veszek.

2021. máj. 27. 17:10
 4/8 A kérdező kommentje:
Dysont vettem végül. Elképesztő mit összeszed a szőnyegből! Nem bántam meg. Napi 3-4x elő kell vennem a gyerekek miatt a porszivót. Kicsi a lakás, sokat kell manőverezni. Ezt a porszivót pont erre találták ki! Bácsak hamarabb beruháztam volna rá!
2021. jún. 4. 16:09
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Jó döntés volt :)
2021. jún. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Pontosan melyik típust vetted?
2022. aug. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Dyson v8 animal.

Azóta is tökéletesen működik. Naponta használatban van, az akksi teljesitménye ennyi idő és használat után is csak minimálisan csökkent.

Ajánlom mindenkinek :)

2023. jan. 12. 19:04
 8/8 anonim válasza:
Szia. Azóta mi a véleményed a gépről? Poratka allergia miatt vásárolnék Dyson porszívót.
dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!