Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A Delonghi CGH912 grillsütőn...

A Delonghi CGH912 grillsütőn mire való a középső és a balszélső tekerő?

Figyelt kérdés

Arra már rájöttem, hogy a jobboldali tekerő elvileg egységesen az alsó és felső lapok hőmérsékletét állítja.

A baloldalinak is valahogyan a hőmérséklethez van köze, de nem értem mi, ha a jobboldalival pontosan be lehet állítani a hőmérsékletet.

A középső elvileg a becsukott és kinyitott állapotban való sütés kapcsolója lenne, de ezt megintcsak nem értem, hogy mire jó, ha a két lap hőmérsékletét egyébként is be lehet állítani. Nem tökmindegy, hogy nyitva vagy csukva van a grill?



2021. jún. 16. 15:15
 1/4 Szirty ***** válasza:

Rá van írva.

A középső gomb az üzemmód választó.

Barbecue és kontakt grill üzemmód között választ.

Bal oldali a barbecue üzemmód hőmérséklet állítója, a jobb oldali meg a kontakt grillét.

2021. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Legalább a leírást elolvashattad volna, nem csak a kérdést. Azért köszi.
2021. jún. 16. 16:54
 3/4 Szirty ***** válasza:

Elolvastam a leírásodat.


Neked a készülék leírását kell olvasgatnod.

2021. jún. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én elolvastam a leírását, és ebből nem lett egyértelmű, hogy mi miatt kell rá kettő különböző hőmérséklet szabályzó. Youtube videók szintén nem segítettek. Ezért tettem fel a kérdést.

Nekem az a logikus, hogy ha van egy hőmérséklet szabályzó, akkor mindegy mi van, azzal tudom szabályozni a hőmérsékletet, de ezekszerint nem, mert valamiért kettő kell rá. Továbbá azt sem értem, hogy miért kell módváltó, hiszen ez egy faék egyszerűségű szerkezet, vagy fűt a lap, vagy nem. Ezért gondoltam, hogy akinek van tapasztalata ilyennel, az hátha fel tudna világosítani, hogy ennek mi a logikája, és milyen plusz funkciót ad ez hozzá, amire nem gondoltam.

2021. jún. 16. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!