Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen klímát ajánlotok ami...

Milyen klímát ajánlotok ami viszonylag olcsóbb és kb.mennyiert ill. kb.mik a költségei?

Figyelt kérdés
Vennék klíma berendezést de nem akarok sokat költeni rá, másrészt fogalmam sincs honnan vegyek ill.melyiket válasszam

2021. jún. 19. 15:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is mobil klímát vennék a helyedben. Nálunk Fisher van, nagyon szeretjük. Még, ha találsz is szerelőt a nyárra, az elkövetkezendő néháhy napra (hétre) nem vagy kisegítve, és brutál meleg van/lesz.
2021. jún. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mit jelent a "nem akarsz sokat költeni"? Egy normális split klíma szereléssel együtt kb 220-300 ezer.

A férjed NEM szereli fel, ugyanis oda sem adják, amíg nincs igazolásod, hogy szakvizsgás szerelő fogja beüzemelni.

Nem érdemes az ilyen Whirlpool meg Orion meg hasonló vackokat megvenni. Keress egy szerelőt, aki felrak neked egy Midea, Daikin, LG, MDV vagy hasonló készüléket... valamikor ősszel, mert nyárra már tuti nincs időpont.

2021. júl. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Értem, de az interneten lehet rendelni olyan 100-150ert klíma berendezést, azért merült fel a kérdés.

Akkor azokat miért hirdetik ha nem szerelhetjuk fel?

2021. júl. 1. 18:32
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Fegyvert is árulnak a neten, megsem vehetsz ha nincs engedélyed rá ...

Nagykerbe sem szolgálnak ki ha nem vagy vállakozó, stb...

2021. júl. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Akkor beszereli a férjem ha nincs időpont"

Ez olyan mint a kocsin a nyári gumi csere. Senkiek sem ősszel vagy tavasszal jut eszébe, télen meg pláne hogy nem.

Én novemberben szereltettem be. Még olcsóbb is volt.

2021. júl. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Szirty ***** válasza:

"Ez olyan mint a kocsin a nyári gumi csere"


A nyári gumit meg decemberben felrakatod? :)

2021. júl. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!