Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Okos ventilátort érdemes venni?

Okos ventilátort érdemes venni?

Figyelt kérdés
Valami nagyon csendes ventit vennék, ami kicsit átmozgatja a szoba levegőjét, s egyenletes fuvallatot csinál. Az okos ventiket sokan dicsérik. Nem olyan meleg a szoba, 27-28-29 fokos a nagy kánikulában is, de igencsak állott.
2021. jún. 28. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, hogy mit takar az okos ventillátor pontosan. Én nem hittem a ventillátorokban egyáltalán, mert az volt a tapasztalat, hogy csak a meleg levegőt mozgatják. Mi a levegőminőség miatt vettünk Dyson pure coolt. Hatalmas meglepetés volt. Nagyon jól hűt és mozgatja a levegőt. Azóta kevesebbet használjuk a klímát is.
2021. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Az okos venti mi a f..t csinál?

Én okoskütyüb..i vagyok, de ventillátort nem vennék okosat, mert minek? :D

Ne költsd a pénzed feleslegesen! Vegyél egy sima asztali vantillátort, azt állítsd be úgy, hogy kb rád fújja a levegőt nappal. Ne totál telibe pofára, mert hamar kiszárítja a szemed.

Éjszaka meg rakd be a - nyitott - ablakba, hogy a hűvös levegőt szívja be a lakásba.

Ennyi!

2021. jún. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy szélesebb beállítási lehetősége van, de én se igazán értem, hogy mivel tud többet, mint egy mezei ventilátor. Xiaomi amúgy.
2021. jún. 28. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Annyival tud többet, hogy nem kell felkellnez az ágyból hogy állítgasd.

Hiába pontozol le, az okosventillátor attól még szar. akármekkora betűmérettel is van ráírva, hogy okos!

Ne ess már áldozatul a marketingnek te buta fogyasztó! :D

2021. jún. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztalak le. Elvből nem pontozok senkit se le, se fel, minden véleménynek helye van, legfeljebb kulturáltan megvitatjuk, ha nem egyezik a véleményünk.
2021. jún. 28. 20:24
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
85%
Ha már mindenképpen ventilátort akarsz, akkor vegyél olyat, ami több sebességes, mondjuk 3-nál több nem kell és legyen olyan, amit bekapcsolva tudsz hagyni, hozzá meg tudsz venni okoskonnektort, amit tudsz vezérelni telefonról pl., vagy veszel időzítős konnektort, stb. Nem igazán értem egy okos ventilátornak mi az értelme.
2021. jún. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!