Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Anyukámnak szeretnék venni...

Anyukámnak szeretnék venni egy háztartási gépet. Az egyik 1300W, a másik 1500W. A számok azt jelentik, az 1500-as erősebb gép vagy többet fogyaszt? Vasalás tekintetében egyáltalán van érezhető különbség 1300-1500 között?

Figyelt kérdés
2021. júl. 2. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesítményt jelent.

Vasalónál fogyasztásban ez nem akkora különbség, mert egyrészt csak felfűtéshez legnagyobb fokozaton veszi fel a maximumot, másrészt a vasalás nem olyan gyakori és hosszú időt igénylő elfoglaltság.

Feltéve ha nem egy 10 tagú család, ahol mindenki inget hord.

Vasaló esetén a talp anyaga és a vasaló súlya is fontos szempont.

2021. júl. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amit elfelejtettem..szerintem egy vasaló 2000w körül szokott lenni vagy még több.

Igaz rég vettem már vasalót.

Árukeresőn olvasd el a véleményeket, az hasznos.

2021. júl. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gőzölősek kissé nagyobb teljesítményűek, az elpárolgó víz miatt veszített hú pótlása miatt, de mint használó, nincs jelentősége ezeknek.

Megveszed, működik.

Hogy most 60 másodperc alatt lesz forró a vasaló vagy 50 másodperc alatt, azt észre sem veszed.

2021. júl. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"veszített hú"

Mellényúltam:

veszített hő

2021. júl. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!