Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » BOSCH REKM 210 Klima használata?

BOSCH REKM 210 Klima használata?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen termékem használtan vettem mert pokol meleg van a szobámban de sehol nem találtam leírást a használatáról. Nem tudom ilyenekben mikor kel le engedni a kondenz vizet? És hogy tudom ezt kitakarítani és mivel? Láttam hogy a szűrőt kikel ott az volt az első de a radiátorokat is le kellene de nem lehet hozzáférni és ha meg átmosom csak úgy akkor gatya az elektronikának. Valakinek van ilyen mobil klímája?

2021. júl. 6. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A szürőt mosd ki, a radiátort pedig sűritett levegővel fújasd ki és töröld ki ahol hozzá férsz.
2021. júl. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi de ha már kicsit rozsdás a radiátor attól még nyugodtan használhatom? Mert olvastam olyat hogy nem véletlen vannak ezek a légkondi tisztító emberkék sem és vanak káros hatásai meg hát az én szobámban nem kering a levegő sem egy 5x5m es szoba
2021. júl. 6. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd hogy az majd rozsdátlanítja.

Kitakarítja és kész.

Azt bárki megtudja csinálni aki valamit konyít a műszaki dologhoz.

Kis rozsda meg semmit nem tesz.

2021. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ akkor nem parázok rá csak sok helyen olvastam hogy takarítani kel akkor láttam hogy egészségügyi kockázata is van de akkor az a napi 3-4 óra amit mennek az semmi akkor
2021. júl. 6. 21:54
 5/5 A kérdező kommentje:
Viszont ezt a manuális kondenzvíz le engedést ezt akkor sem értem mivel semmi kijelző nincs és hát nem akarom hogy szét durranjon XD
2021. júl. 6. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!