Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért nem űködik a kárpittiszt...

Miért nem űködik a kárpittisztító?

Figyelt kérdés
Van egy kärcher SE 6.100 háztartási kárpittisztító gépünk. Úgy lett megrendelve 2 éve. Már rögtön a kipróbálás után felkellett hívnom a céget, ahonnan rendeltük, hogy küldjenek futárt és javítsák meg, a motornál ahol van a vízcső, folyott a víz, meghúzták azt a fémszorítót, elsőnek azt mondták semmi baja, aztán belátták hogy tényleg folyik, jó lett, használtuk. Most idén megint elő lett véve a gép, nincs nyomás a vízcsőben, nem ad semmit vizet. Felhívtam őket megint, azt mondták vigyük fel a legközelebbi szervízbe ami szerződésben vannak, Székesfehérvárra. Felvittük, állítólag szivattyú volt a bibi, kicserélték. Haza hoztuk, ki lett próbálva, és már rögtön a beindításnál ugyan az a hiba. Nincs semmi nyomás, vissza hívtam őket, azt mondta a csávó, ahol a tömlő csatlakozó csatlakozik a géppel, ott a lukba nyomjak be egy tollat vagy vékony csavarhúzót, és ha kerreg a gép és nyomja a vizet akkor jó. Benyomtam, jó is lett, vissza is tettem az egészet a tartyályra, kb 5 másodpercig nyomta a vizet, majd elment a nyomás. Vissza hívtam, mondtam mi a helyzet, hát akkor nem tudja mi a baja, vigyük vissza. Még garanciás, de már csak most a hónap 22-ig. Akkor mi az istent csináltak vele? Hogy hogy nálunk egyből megint nem lett jó? Pedig azt se lehet mondani, hogy valami rosszul rakunk össze, hisz ezt csak 1 féle képpek lehet össze rakni, sehogy máshogy, minden úgy csatlakozik ahogy kell, még se jó.

#szerviz #Kärcher se 6.100
2021. júl. 7. 10:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Még hozzá teszem már az elején a telefont is rám nyomták 3x, másik telefonszámukat hívtam fel, ott felvették, miután a csávót vissza hívtam hogy a csavarhúzós próba után se jó, alig akarta felvenni, mintha a számomat felírták volna hogy ne vegyék fel ne tudjak panaszkodni, ha egyáltalán megjavították. De mindegy is ha nem veszik fel, mert az üzletbe akkor is vissza viszem, csak mi a garancia arra hogy meg is csinálják normálisan. Utána már lejár a garancia, és fizetnem kell a szervizt.
2021. júl. 7. 10:59
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi a kerdes?
2021. júl. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!