Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Electrolux tűzhelyekről...

Electrolux tűzhelyekről vélemény? Márka milyen? Meddig bírja?

Figyelt kérdés

Még sosem volt, de most ezt rendeltem, mert a zanussi gáztűzhely nagyon fapados volt:

[link]



2021. júl. 19. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Gáztűzhelyről nem tudok véleményt mondani, de évekig használtam a márka különböző termékeit, konkrétan a teljes háztartásom Electrolux készülékekből állt (az volt beépítve a lakásban). Nem volt panaszom, minden kifogástalanul működött az alatt a 4 év alatt, amíg a lakásban laktam. Előttem egy lakó bérelte a lakást, ő nagyjából 1 évig lakott ott. Nem tudok róla, hogy neki lettek volna gondjai az eszközökkel. Hogy meddig bírja egy adott készülék ez nyilván sokmindentől függ, de én az Electroluxról jókat hallottam, és azt a pár év tapasztalatom is bizonyítja, hogy alapvetőne jól bírják. Édesanyám mosógépe már 15 éves, szintén Electrolux. Nincs semmi baja, egyszer kellett valami frissítést csinálni rajta, taaly egy apró szivattyú gondja volt, ezen kívül működik rendesen, pedig anyum nyúzza, szinte minden nap megy.
2021. júl. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
6 évig laktunk új építésű sorházi lakásban, oda beépíthető Electrolux gáztűzhelyet és villanysütőt vettünk. Nem valami csúcstechnikásat, de pont az egyszerűsége tette nagyon könnyen kezelhetővé, ráadásul a sütő hőfokszabályzóján 0-250 °C-ig tizesével voltak pontozva a fokok, nem kellett találomra beállítani, anyukám ezt hiányolja a mostaniról! Működése is teljesen rendben volt, megbízható, mindössze esztétikailag volt annyi, hogy az évek során a fekete jelölések már kezdtek lekopni az inox felületről!
2021. júl. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!