Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógépet honnan éri meg...

Mosógépet honnan éri meg házhoz szállítással venni?

Figyelt kérdés

Hűtőt már vettem euronicsból, ott úgy volt, hogy az ürge egyedül hozta valami kisteherautón, levenni is nekem kellett neki segíteni.

Az mondjuk, más tészta, az a földszíntre ment és lényegesen könnyebb.


Viszont a mosógépet emeletre kellene vinni.

Ha webáruházból hozatom, akkor ők többen jönnek és felhozzák az emeletre is?

Van olyan lehetőség, hogy addig nem fizetem ki, míg a helyére nem rakták?

A gép csomagolására sem tartok igényt, azt is el kellene vinniük.


Áruházból is azzal a kikötéssel venném meg, csak akkor, ha felhozzák nekem emeletre, ha nem vállalják, megyek másik boltba.


Az első ajtós legenda, mende-monda nem érdekel.


2021. júl. 25. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
2021. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én a tapasztalatokra lennék kíváncsi!
2021. júl. 25. 13:19
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Hiába van tapasztalatom azzal, hogy nekem felhozták, mert általában le is van írva, hogy max a lépcsőházba teszik be, és kész.
2021. júl. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Onnét nem veszem meg akkor.
2021. júl. 25. 13:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan helyet kéne keress ahol a beszerelést is vállalják az felviszi
2021. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

ma 13:39

Amit tettem linket, beszerelik, régit elviszik. Csak a kérdezőnek tapasztalat kell.

2021. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok én már rendeltem az onlinemarkaboltok-ról teljesen meg voltam velük elégedve! 6 napon belül kihozták előző nap felhívtak telefonon hogy jó lesz e az időpont! Már nem emlékszem mi volt de valami érdekelt és készséggel válaszoltak! A Beüzemelés és Próbaindítás-t megrendeltem hozzá és felhozták, beüzemelték szóval teljesen pozitív a tapasztalatom!
2021. júl. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Már bocsánat, de a szennyesedet ne mossák ki vele?

Ingyen senki nem fogja neked felvinni és még a “szemetét” is elvinni.

Euronicsba ha bemész, ott meg lehet velük beszélni, jelezni fogják a futárnak. Általában emeletenként 2.000 ft.

2021. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem felhozták, de rendeléskor meg kellett adni az emeletet és fizetni külön.

Normális hozzáállás..

2021. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na, megvan a mosógép.

Áruházat ide nem akarok írni, nehogy rontsam az üzletüket.


Bementem tegnap egy áruházba, megvettem a gépet házhoz és emeletre szállítással, régi gép elszállítással. Ők nagyon udvariasak, készségesek voltak.


A futárszolgálatról: szó szerint úgy hajították be az előszoba ajtón és menni akartak.

Mikor mertem nekik szólni, hogy emeletre kérem, az egyik elkezdett velem üvöltözni, hogy én mit képzelek. Mondtam neki, hogy emeletre kellene vinni, én ezt fizettem, hadd ne kérjek már emiatt elnézést.

Pár perc veszekedés után felvitték az emeletre, a régi gépet otthagyták és elfutottak.


A panaszt a futárszolgálat ellen megtettem, várom az intézkedésüket.


Ezért voltam én annyira kíváncsi a tapasztalatokra!

2021. júl. 26. 15:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!