Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hűtőszekrény környezetében...

Hűtőszekrény környezetében milyen hőfoknak kell lennie? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Lakásfelújítást tervezek,konyhából a kamrába akarom szelektálni a hűtöszekrényt,ahol télen jelentősen lemegy a hőfok,akár 8-10 C fok köré.

Olvastam/hallottam olyanokat,hogy a hűtő egy aktuális külső hőmérséklet esetén egyszerűen leáll. Viszont olvastam olyat is,hogy ez a No frost...blabla hűtőket nem érinti!!?

Hűtő Típusom:(Elvileg no frost)


[link]


Tulajdonképpen: Ezt bevihetem a kamrába?


Köszönöm előre a válaszokat.



2021. júl. 26. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
A hűtők úgy működnek hogy csak akkor hűt ha a beállított hőmérsékletnél melegebb levegő van a belsejében. Tehát ha a hűtő be van állítva mondjuk 8 fokra és a külső levegő tartósan hidegebb ettől akkor a hűtő belseje is áthül és nincs értelme működnie. Amint a levegő feljebb megy újra bekapcsol.
2021. júl. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Még éppen jó lesz a 8-10 fok.


A te géped klímaosztálya: SN, N, ST, T


A magyarázat hozzá pedig:

SN, ST, N, T, amely azt jelenti, hogy +10C° és +43C° közötti külső hőmérsékleti tartományban tud optimálisan működni a készülék.

(bővített mérsékelt” (jelölése: SN), ha a hőmérséklet tartomány +10C° és +32C° közötti;

„mérsékelt” (jelölése: N), ha a hőmérséklet tartomány +16C° és +32C° közötti;

„szubtrópusi” (jelölése: ST), ha a hőmérséklet tartomány +18C° és +38C° közötti; és

„trópusi” (jelölése: T), ha a hőmérséklet tartomány +18C° és +43C° közötti.)

2021. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!