Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ajánlanátok egy strapabíró és...

Ajánlanátok egy strapabíró és erős turmixgépet?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni vele ilyen könnyű smoothiekat, gyümölcsleveket, üdítőket stb. Olyat ami esetleg könnyen ledarálná az ananász kockákat, barack szeleteket, málna darabokat stb..Ami még fontos lenne, hogy legyen benne jégkocka aprító funkció, vagyis bírja a jeget aprítani így hűvösebbé tenné az italt is. Árban max.35.000 ft-ot adnék érte, nem ismerem annyira a márkákat és az árakat itt de ennyiért talán van jó is.

2021. júl. 28. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
2021. júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Általában a tefal márkák jók szoktak lenni
2021. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy Heinner van, 4 éve vettem valami potom 15 ezer körül. Ehhez képest 3 év gari volt rá, a kehely és a daráló teteje is üveg, nem plexi, simán viszi a jeget és bivalyerős.
2021. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, ez tökéletes. Nekem is hasonló van. Sajna ehhez nem jár daráló, de üveg tálas ez is, 3 év gari és mindent tud, amit szeretnél.

2021. júl. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2021. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bármilyen olyan turmixgép ami háát, 25-40 éves, és még ma is müködik, ilyenek voltak a sokat emlegetett NDK-s turmixgépek, de nem csak azok, gyártottak itthon is ilyeneket szép számban. De gyártót nem annyira ismerek sajnos.
2021. nov. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Más, én egy turmixgépért max. 6000-8000 Ft-ot adnék, többet nem, mert véleményem szerint nem nyújt semmi olyat amiért én többet fizetnék, és nem is tudok érte többet kiadni.
2021. nov. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"NDK-s turmixgépek"

Melyik? A leszedhető ajtós? :D

2021. nov. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát akár a leszedhető ajtós is, de nekem magyar van, és egy fix betöltő van rajta, amit könnyü elmosogatni legalább, min. 40 éves, jó hangos és hasonlót ma is megvennék, ha nem lenne pl. ez ami van.
2021. nov. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!