Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kell-e a kompresszoros párátla...

Kell-e a kompresszoros párátlanító készülékeket időnként szétszedni, megtisztítani és fertőtlenítőszerrel kezelni? Ha igen, hogyan, és milyen fertőtlenítővel? Klímafetőtlenítő vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

2021. aug. 7. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a használati útmutató alapján kell csinálni
2021. aug. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Haználati útmutatót elolvasni? Erre nem is gondoltam. (milyen tipikus!)
2021. aug. 7. 09:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugye milyen vacak érzés sablon kérdésre sablon választ adni? :D

Ha mondjuk puffogás helyett vennéd a fáradtságot és leírnád a pontos típusát a készüléknek, akkor még talán tudnék is segíteni.

Még a színét sem tudom! Így hogyan adjak pontos választ? Hm? :)

2021. aug. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fehér. De átfesthetem más színre, ha attól egyszerűbb lesz a karbantartás.
2021. aug. 7. 18:35
 5/9 anonim ***** válasza:
"leírnád a pontos típusát a készüléknek, akkor még talán tudnék is segíteni."
2021. aug. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hauser. Úgy tudom, nekik csak egyféle van. De jelenleg mindenképpen, kifejezetten fehér. Ez nagyon fontos. De ha kell átfestem, ez még fontosabb.
2021. aug. 7. 20:29
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A párátlanítókat nem ismerem. De az biztos hogy friss levegőt nem enged be. Ezért ha lakásban , házban használod alkalmazz helyette rejtett abkakszellőzőt. Ha annyit teszel be amennyit a német DIN 1946- 6 javasol megfelelő lesz a páratartalom és némi friss levegő is jut be a lakásba.
2021. aug. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

11/12. oldalon találod az infót mit és mivel kell tisztítani.

Csak sejtem, hogy ez az a készülék, mert pontos infót még mindig nem tudtál adni, mert az arrogancia és a cinizmus gyakorlása fontosabb volt.

Ezen kivül javaslom a víztartály és az oda vezető cső tisztítását is.

2021. aug. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as, igen, ez az a készülék, és köszönöm az extra tanácsot. A használati útmutató csak a készülék szétszedése nélküli karbantartást említi, ezt rendszeresen elvégzem. Engem elsősorban az érdekelt, hogy ezen kívül szét kell-e szedni évente, kivenni a hűtőrácsot, hogy portalanítsam és befújjam fertőtlenítővel, de ott ezt em említi. De meglehet, hogy ennek ellenére ez is javasolt. Ki mit mond erre?
2021. aug. 8. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!