Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a korong alakú robotporszívóval?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
mire gondolsz? electrolux trilobite?
2010. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, arra is! Többféle is van, de a lényegük végülis ugyanaz: cirkálnak a lakásban és porszívóznak. Arra lennék kíváncsi, hogy érdemes-e megvenni, vagy csak ámítás?
2010. szept. 2. 20:41
 3/7 anonim ***** válasza:
alapos munkát egyse végez. főleg ha zsúfolt a hely. mellesleg a Trilobite elég drága. ne légy lusta. vegyél kézi porszivót.
2010. szept. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én lusta, és használom is a porszívót. Nem porszívóznék kevesebbet mint most, de macska van házban, és talán számítana az is, ha ez a kis korong folyamatosan cirkálna. Tehát kiegészítésnek gondoltam, nem a sima porszívó helyett!
2010. szept. 7. 19:48
 5/7 anonim válasza:
100%

Kiegészítésként ideális, ha sűrűn kell porszívózni:

gyerek

állat

kandalló/belső kályha/kemence


esetén.


Kerek, de a sarkokat is kiszippantja, mert erős. és ezért hangos is. de nem kell vele egy légtérben lenni, ha nem bírod a zajt.


A macskának jó játszópajtása is lehet:)


Aki lehurrogja, még nem próbálta. (egy másik hasonló kérdezőnél pl)

Csak pénz kérdése...

(én most tesztelem a tesómnál:)

2011. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Akkor a következő befektetésem lehet ez a kis korong lesz, mert 2 cica mellett sosem árt a plusz-takarítás. :)
2011. jan. 2. 14:18
 7/7 anonim válasza:
100%

Nagytakarításra nem jó, de mindennapos tisztaságfentartásra tökéletes, azaz egyelőre kiegészítő funkciója van, de a takarítőnőt, 2000W-os nagyteljesítményű takarítógépet nem tudja egyelőre helyettesíteni. Szerintem egy jó tesz, itt is kb. ezt írják, csak részletesebbem:

[link]

2011. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!